Don´t forget to feel happy

6. března 2015 v 12:43 |  Kecy v kleci
Někdy se ráno probudím a vím, že ten den bude skvělý.

Dneska jsem vstala relativně brzy - po sedmé hodině. Pátek pro mě není školním dnem, ale v plánu jsem měla učení, pak si zajít na oběd a kafe a pak teda taky vlastně zajít do školy.

K snídani jsem si pustila televizi, kterou teď pouštím jenom kvůli tomu, abych věděla jaké bude počasí. A o víkendu bude nádherně, pokud to teda vyjde :)

K čemu chci, ale vlastně dojít a tímhle okecáváním se mi to moc nedaří...

Za dva dny jsem přečetla Čtyři dohody, které jsem Vám ukazovala v minulém článku. Měla jsem od této knihy velká očekávání. A bohužel, za mě tedy ne! V téhle knížce jsem se nenašla. Určitě jsem četla už lepší a přínosnější knihy. Takže jsem z toho byla trochu zklamaná, přeci jen jsem se odhodlala si tu knihu koupit a ne si ji jen půjčit jako jiné knihy.

Vrátím se k tomu dnešnímu učení. Na programu byly "etické hodnoty" a jen, co jsem viděla, co mě čeká se naučit, jsem se zhrozila. To bylo včera. Dnes, když jsem začala, měla jsem z učení příjemný pocit. Učení mě bavilo a naplňovalo pozitivní energií. A to se mi ještě nikdy nestalo! Aby ve mně učivo probudilo tolik radosti! Učím se samé krásné věci :)

"Život každého člověka je posvátný, jedinečný, originální a svou niterností převyšuje celý vesmír. Každý člověk má svůj životní příběh, jehož hlavním motivem je milovat a být milován. A co vidíme jako žádoucí pro sebe, měli bychom přát i druhým. Lidský život nikdy, ani v těch nejponíženějších siuacích bezmoci, důstojnost neztrácí."

Věřím, že nejdůležitější věcí, abysme se cítili dobře je právě pozitivní myšlení. Vše jde pak mnohem lépe. Vždy, když narazím na krásnou, pozitivní a energií sršící větu, tak si ji poznamenám do diáře, aby mi zůstala na očích, protože bohužel ne všechny dny jsou zalité sluncem a na očích máme růžové brýle, je důležité si pozitivní přístup k životu umět připomenout.

Pokud jste dočetli až sem, tak si toho moc vážím a přeji Vám nejen nádherný a prosluněný víkend, ale celý život prožitý s pozitivním přístupem a láskou :*

Budu se těšit zase brzy,
N.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama