Duben 2015

Odměny jako motivace?

28. dubna 2015 v 20:34 Můj shopaholismus
Právě jsem se dozvěděla, že jsem udělala poslední zkoušku tohoto semestru a za měsíc mě čekají státnice. S každou zkouškou však také přichází i odměna. Odměňuji se za úspěšné i neúspěšné zkoušky, před zkouškou i po zkoušce, výmluva pro nákup nějaké drobnosti se vždycky najde.

V poslední době jsem si hodně oblíbila Levné knihy. A aby taky ne, když se tam dají sehnat super knížky za pár korun. Tuhle mi doporučila spolubydlící a i když ani jedna na sci-fi vůbec nejsme, tak si to prý fakt musím přečíst ;) Četl jste to někdo?


A jako asi většina žen ujíždím na všelijakých nesmyslech a tuhle sklenici jsem musela mít za každou cenu. V Nanu Nana seženete takové bez ucha, tahle je z Orionu a stála jen 59,- . Pro mě bude ideální v létě na zahradu na vodu s citrónem/mátou/okurkou/ovocem.


A jak (často) se odměňujete vy? :)
Dejte mi vědět dole v komentářích a ahoj zase příště!

N.

V bodech

22. dubna 2015 v 19:50 Kecy v kleci
 • Chodím třetí týden na praxi a baví mě to tam.
 • Kvůli praxi (a mé lennosti) se nestíhám učit na státnice.
 • Příští týden mám zkoušku. Ke zkoušce nemám materiály, ze kterých bych se učila.
 • Týden hledám pro sestru ten pravý dárek k narozeninám. Dneska jsem ho konečně koupila.
 • Taky jsem si koupila něco pro sebe, ale jinak vůbec neutrácím za kraviny (uvidíte v příštím článku, co jsem si koupila).
 • Také se mi blíží narozeniny a nevím jestli z toho mám mít radost nebo ne, protože to už budou státnice téměř za dveřmi.
 • Bohužel se téměř s každým bavím jen o tom, jak se nestíhám učit a myslím, že už to každýmu musí lízt krkem a proto, je tohle poslední místo, kde si stěžuji a začnu s tím něco dělat. Fakt!
 • Byla jsem také v divadle na Apartmá hotelu Plaza a moc doporučuji! :)
 • Konečně jsem po více jak měsíci dočetla Stoletého staříka, který vylezl z okna a zmizel a musím říct, že film se mi líbil víc.
 • Taky bych si chtěla ostříhat vlasy na krátko, ale bojím se, že to pak moc obrečím.
 • Už chci prázdniny. Ale kdo taky ne, že?

Jarní premiéra

12. dubna 2015 v 15:19 Očima blogerky
Konečně jsem se dočkala a obula otevřené boty a jsou to ty z minulého článku :) Ty boty miluji, jsou pohodlné, elegantní a jednoduše krásné.

Užijte si dnešní den :)
N.


Jaro, já čekám

2. dubna 2015 v 15:21 Můj shopaholismus
Počasi, které teď panuje mě moc netěší a lehce mě vyvádí z míry. Zimní věci už mám uklizené a tak jsem si do Pardubic na týden odjela v trenčkotu s tím, že třeba ta předpověď počasí nevyjde. A ona vyšla a je snad i hůř než bych si kdy mohla pomyslet.

Nicméně, minulý týden H&Mko spustilo e-shop a jelikož se mi v obchodě líbily jedny sandálky, který už má každá správná fashion blogerka, rozhodla jsem si je objednat. Navíc do 19.4. je poštovné zdarma a když se přihlsáíte k odběru newsletteru, dostanete 25% slevu :) Takže jsem za botky ušetřila 150Kč - paráda :)

Botky dorazily kurýrem DPD v úterý po obědě (objednávala jsem ve čtvrtek odpoledne, v pátek byla zásilka odeslána), byly zabalené v krabici a jsou naprosto dokonalé. Jsem moc ráda, že jsem tenhle typ bot sehnala konečně na nižším podpatku, abych v nich vydržela celý den.

Bohužel si, ale myslím, že jsem z e-shopu H&M objednávala naposledy (a to jen proto, že jsem dostala slevu a poštu zadara;)). Protože jinak si za poštu zaplatíte 129Kč a pokud Vám zboží nesedne zaplatíte poplatek 109Kč za vrácení zboží - a to mi moc lákavé nepřijde. Bohužel zboží se nedá vrátit na pokladně v obchodě. Více informací naleznete na stránkách H&M zde.

A jelikož už se na jaro a léto připravuji delší dobu, na fotce můžete vidět ještě jedny botky, takové balerínky na nízkém podpatku, na které se také moc těším až je budu nosit :)

Jak jste na tom s botami vy? Vystačíte s několika páry nebo máte raději na výběr? :)
N.