Květen 2015

Jen růžová to může být

22. května 2015 v 17:37 Kecy v kleci
Jak už to tak bývá, tak čím víc se blíží termín státnic, tím větší mám potřebu brouzdat po internetu a hledat šaty na promoci nebo i další boty, kabelky,..., věci, které nepotřebuji.

Mé srdce už je dlouho zamilované do těchto dvou věcí.

Boty od Hilfigera se mi líbí v každé jeho kolekci a letos prvně je má v téhle sladce růžové, kterou já můžu. První co mě napadlo, když jsem je viděla bylo to, že by krásně ladily k O´bag. Prostě tahle sladká růžová má něco do sebe. Tu pravou kabelku ve světle růžové hledám už delší dobu a krom od Michaela Korse se mi žádná nelíbí. O´bag se mi líbily už minulé léto, ale opravdu málokdy dělám unáhlené nákupy dražších věcí a tak jsem to nechala pěkně uležet a teď, když všude tyhle kabelky vidím, tak se mi hodně špatně odolává. Co se mi, ale nechce, je objednávat tuhle kabelku po internetu a nejraději bych ji nejdříve omrkla naživo, takže už zbývá jen naplánovat výlet do Prahy - kdo se přidá? :)Jak se Vám zamlouvají kabelky O´bag? Vím, že tyhle gumové věci (kabelky a boty) nejsou u některých lidí přímo oblíbené, ale to tak prostě bývá a na jednu stranu - kdo rád potkává na ulici pořád ty samé věci? Já sama mám ráda, když se moje věci ne tak úplně líbí, aspoň je to záruka, že si to samé nepořídí vaše kamarádka ;)

Mějte se krásně,
N.

Jak dny plynou

15. května 2015 v 18:49 Očima blogerky
Jaro je v plném proudu, venku je krásně, všechno kvete, zelená se, žlutí se (všude pole plné řepky olejky) a povětšinu času tohle všechno sleduji jen z okna nebo z okna vlaku/autobusu. Zbývá 20 dní do státnic.

Ale na úplnou absenci radosti ze života si taky stěžovat nemůžu. Oslavila jsem narozky a jsem moc šťastná za to, jaké lidi kolem sebe mám :)


Ruce a nohy tady v tomhle článku uvidíte asi častěji než byste chtěly, ale asi jsou to nejfotogeničtější části těla, které vám tady ukážu ;)

Destrukční deník

11. května 2015 v 20:20 Očima blogerky
Ahoj všem:)

dnešní článek bude o Destrukčním deníku, který už nějakou (celkem dlouhou) dobu koupíte i u nás v Čechách a já ho konečně také mám.

Účelem je tento deník pořádně zničit. A ikdyž se mi to zpočátku jevilo jako skvělý nápad na vybití vzteku, zlosti a taky energie, tak teď když ho konečně mám, tak je mi líto z něj vytrhnout jedinou stránku, nedejbože do něj patlat hlínu. Byl to přeci dárek k mým narozeninám!!!


Nicméně začala jsem s úkoly, které deník hned úplně nerozmasakrujou a budu pokračovat i k těm, keré mě opravdu děsí, ale zároveň se těším až s deníkem půjdu na procházku nebo s ním budu otravovat lidi, aby mi do něj něco nakreslili.

(po dlouuuhém smiřování se, že tu stranu prostě musím vytrhnout a zratit jsem ji nechala, teda ztratila v Hradci ;))Na internetu a třeba i na instagramu lze snadno vyhledat, jak dopadly deníky lidí a já jsem opravdu velmi zvědavá jak jednou dopadne ten můj. Po státnicích se na to vrhnu a bude hotovo! :)

A co říkáte na tento deník vy? Máte ho nebo zvažujete jeho koupi?

Pro mě je to opravdu moc hezký dárek, nejenže jsem po něm toužila, ale můžu se zde i kreativně vyjádřit a to mě baví ;)

N.

Lakování

4. května 2015 v 9:28 Očima blogerky
Co se týká nehtů a jejich lakování tak si lakuji nehty už od nepaměti. V pubertě jsem byla schopná si nehty lakovat každý den, vyhrála jsem si se zdobením a sklízela obdiv všech. Teď už rozhodně nemám tolik času, abych si nehty upravovala každý den, ale minimálně jednou do týdne si nehty nalakuji. Nesnáším nenalakované nehty a nikdy mě nepotkáte bez nalakovaných nehtů (vždy mám minimálně pečující lak od Eveline). Také nejsem zastáncem umělých a gelových nehtů. Líbí se mi nehty vždy upravené ať už jsou krátké nebo dlouhé.

V dnešním článku Vám ukáži bez čeho se už několik let neobejdu a také jsem vyzkoušela jeden "spešl" lak, tak se jdeme na to podívat.


Vždy začínám vrstvou laku od Eveline, který nehty zpevňuje. Jeho výhodou je, že schne opravdu rychle a já tak nemusím čekat dlouhou dobu než začnu lakovat barevným lakem. Když mám málo času, tak používám jen tento lak. Myslím, že pokud byste používaly tento lak každý den, vykouzlí Vám krásné nehty (odzkoušeno na sestře, která asi dva týdny tento proces každý den opakovala a výsledkem byly moc hezké nehty, které nikdy neměla). Já už si nedokáži představit, že bych tento lak nepoužila a už nějakou dobu je konečně běžně dostupný v drogerii Rossmann, kde je nyní vy slevě za cca 65Kč (jinak se jeho cena pohybuje do 100Kč). Tahla lahvička mi vydrží půl roku až třičtvrtě.

Laků od Miss sporty nemám moc, ale tenhle mě zaujal svojí jarní barvičnou, která mi ve sbírce chyběla. Mám raději větší štětečky a dvě vrstvy laku stačily. Schnul také velmi dobře, což je promě opravdu důležité, chvilku nevydržím v klidu a většinou si alespoň jeden nehet odřu (viz. můj bílý telefon, který "zdobí" černý lak, ehm).

Gel-look lak od Essence zmiňovala Petra ve svém videu a tak při návštěvě drogerie jsem si ho hned koupila. Zkušenosti s gel-looky ani top coaty moc nemám. Tento už svou konzistencí je hutnější a táhne se jako gel. První tři dny lak vydržel bez problémů, čtvrtý den začal lak asi na třech nehtech praskat.

Na závěr přidávám fotky před použití gel-look top coatu a po jeho použití. Musím říct, že v reálu je ten rozdíl vidět více. Po použití top coatu jsou nehty lesklejší a výsledný efekt se mi moc líbí :)Zajímalo by mě, zda používáte nějaké pečující laky, podlaky, top coaty a další vychytávky a jakou značku laků máte nejraději? Já ze všech svých laků mám nejraději lak od značky Gosh, který jsem jednou náhodou koupila ve výprodeji v Rossmannu a je to lak, který kryje krásně v jedné vrstvě, schne rychle a vydrží několik dní :)

Mějte se krásně,
vaše N.