Červenec 2015

Romantika vs. sci-fi

29. července 2015 v 15:00 Očima blogerky
Určitě jste si všimly, že v levé části mého blogu vás pravidelně informuji o tom, co právě čtu. V nedávné době jste tam mohly zaregistrovat tyto dvě naprosto žánrově odlišné knihy. Většinou si vybírám knihy s romantickými příběhy a sci-fi jsem četla (snad) poprvé v životě. Nebaví mě moc ani sci-fi filmy, ale kniha Hra začíná si pyšní 91% v databázi knih a v Levných knihách nevyšla ani na 50Kč. I druhá kniha Jíst, meditovat, milovat pochází z Levných knih a stála do stovky :)


#dnesnosím //26.7.

26. července 2015 v 16:29 Z šatníku blogerky
Dnes jsem se rozhodla publikovat na tomto blogu svůj outfit. Možná většinu z vás překvapí, že se nejedná absolutně o nic elegantního. Mám sice ráda kabelky, lodičky, šaty, ... ale i tohle jsem já - roztrhané džíny, mikina, slip on boty a v hlavní roli můj nový vak, který mi nahrazuje kabelku a zařadil se tak mezi nejpraktičtější věc v mém šatníku. Jako doplňky jsem zvolila náramky a hodinky. Bižuterii kolem krku se teď vyhýbám, protože mi začala dělat výrážku (či co to je!). Náramky jsem si přivezla z dovolené a obzvlášť ten výraznější se mi líbí v kombinaci s hodinkami.

A jelikož jsem se vrátila včera z dovolené, kde jsem 11 dní nenosila žádný make-up, tak si teď vystačím jen s řasenkou a nezatěžuji se s líčením a užívám si tu přirozenost, kterou zase celý rok nepocítím :) Také to tak máte, že na pár dní v roce dokáže žít bez make-upu? :)

Doufám, že se vám tento typ článků také líbí a příště se už zase můžete těšit na knižní článek :)

N.


Letní nákupy

8. července 2015 v 11:24 Můj shopaholismus
Barvou tohoto léta je pro mě jednoznačně tmavě modrá. Od chvíle, kdy jsem si pořídila tmavě modrou Hamiltonku mi přibylo do šatníku pár kousků v této barvě. Tak se na to pojďte se mnou podívat :)