close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Říjen 2015

#OVíkenduNosím

26. října 2015 v 17:17 Z šatníku blogerky
Do dnešního článku se mi sešly fotky dvou outfitů, který jsem měla na sobě uplynulý víkend. Oba jsou zcela neplánovaně nafoceny a tím nechci říct, že bych se kvůli focení na blogu oblékala nějak víc speciálně, ale většinou počítám s tím, že se nechám od někoho vyfotit a tak si s sebou beru foťák a promyslím místo na focení.

Páteční večer jsem trávila s mamkou. Snad vždy když někam vyrážím o víkendu tak si beru podpatky. V týdnu na ně nemám náladu, pořád někam pospíchám, věčně sedím v autě a při řízení volím raději pohodlnou obuv. Lodičky nosím moc ráda, ale zrovna z těchto mě šíleně bolí nohy. Mám ráda když mají lodičky kolem kotníku pásek, lépe mi drží na noze, protože mám problém sehnat lodičky, které by se mi nevyzouvaly.17/10 Metropole Zličín

20. října 2015 v 14:29 Blogerka na výletě
Trochu neplánované jsem se v sobotu večer ocitla v Praze na Zličíně. Doufala jsem, že zde zastihnu holky blogerky, ale časově to vůbec nevyšlo a tak jsem zkoukla jen vystoupení Dary Rolins, jeden blok módní přehlídky a vystoupení Rytmuse.


Jak dny plynou III

16. října 2015 v 18:03 Očima blogerky
Přijde mi to jako věčnost, co jsem napsala poslední článek a tak jsem se rozhodla pro jednou doma nic nedělat, nechat všechno být a věnovat se blogu, protože už mi to fakt chybí :) K počítači se poslední dobou moc nedostanu a nechci na blog přidávat články o ničem, jen tak aby tady bylo něco nového a tak na to potřebuji dostatek času, který se mi teď nedostával.

A jelikož moje neaktivita má jednu velkou příčinu, ze které mám už asi měsíc opravdu radost, tak nechám za sebe mluvit fotky (už asi jen z toho důvodu, že nechci na internetu rozebírat svůj osobní život, ale o malé nahlédnutí vás nechci připravit).


Knihy plné tajemství

6. října 2015 v 18:19 Očima blogerky
Dnešní článek bude po delší době knižní. Tyto dvě knihy mám doma už možná od července, ale řada na ně přišla až teď. Vždy mám doma pár knih do zásoby a čtu je tak nějak postupně jak je nakupuji. Tak se jdeme podívat o čem bude dnes řeč.

Babička pozdravuje a omlouvá se - F. Backman
Jedná se už o druhou knihu tohoto autora, nicméně první bestseller Muž jménem Ove jsem nečetla, takže nebudu srovnávat :) Příběh malé Elsy, její babičky a honby za pokladem mě chvilkami bavil více, chvilkami méně a chvilkami taky vůbec. Nejvíce začtená jsem byla do kapitol, ve kterých postavy popisovaly svoje životy, kterým se babička omlouvala (a ještě, aby taky ne, když o to vlastně jde;)). V příběhu bylo několik zvratů, které čtenář nečeká a tak děj upoutal více pozornosti. Shrnu-li to jde o příjemné odpočinkové čtení, kde si své místo našla i fantazie a pohádky, s moc hezkým závěrem v podobě dopisu od babičky pro Elsu :)


Manželovo tajemství - L. Moriarty
Tahle kniha mě zaujala svou obálkou a je to pro mě snad nejhezčí obálka na světě, ty barvy jsou překrásné. Kniha vypráví příběhy tří žen, které se nakonec spojí. Většinou mám ze začátku trochu zmatek v postavách a ve jménech, ale jakmile se ponořím do děje, tak vše dává smysl. Na ono manželovo tajemství jsem byla zvědavá od samého začátku a neustále jsem přemýšlela co by to tak mohlo být. A nevěru v tom nehledejte ;) Tajemství se dá (možná) vytušit, ale mně to samozřejmě vůbec nenapadlo a o to víc mi to vyrazilo dech. Sama nevím zda bych chtěla dopis, který je určen pro někoho až po něčí smrti otevřít, ale jelikož nemám ráda tajemství, tak bych jej asi otevřela. Nicméně s tajemstvím, které bylo v této knize odkryto bych žít nechtěla a pokud chcete vědět o čem to tady pořád mluvím tak za mě tahle kniha ANO! Líbila se mi moc, druhou polovinu knihy jsem přečetla jedním dechem :)


A co právě čtete vy? Já se rozhodla pro něco trochu obohacujícího a čtu momentálně knihu s názvem Leadership a sebeklam. A také by mě zajímalo, zda byste otevřeli dopis, který by byl určen pro Vás po smrti Vašeho manžela :) Moji odpověď znáte, tak se podělte i vy se mnou ;)