Listopad 2015

#advent

29. listopadu 2015 v 14:11 Kecy v kleci

Od včerejška se snažím sesmolit článek. Někdy to prostě nejde, ikdyž toho mám na srdci tolik.

Každý rok mě vánoční atmosféra dostane opravdu brzy, ale letos ty Vánoce nějak nestíhám. A když už bych čas na vánoční přípravu měla, tak projíždím pinterest a prohlížím si vánoční fotky, zatímco doma to na Vánoce nevypadá.

Taky jsem měla připraveno několik fotek na několik článků, ale asi je nepublikuji, protože to není podle mých představ. Snad mě brzy tahle blogerská (a vánoční) krize přejde.

V prosinci mě čekají dva vánoční večírky, jedno divadlo, dokoupení dárků a pečení. Čtyří neděle jsou docela dlouhá doba, ale všichni víme, jak to po každé uteče :)

Tak doufám, že už jste vánočně naladěni a mějte se krásně :)

Nikola

P.S.: V DMku si za 80 bodů můžete vyzvednout tyhle krásný vykrajovátka!! Na pana perníčkovýho perníčka se moc těším :)Megaknihy.cz: Žítkovské bohyně

9. listopadu 2015 v 17:28 Očima blogerky
Na začátek se vás musím zeptat jak se vypořádáváte se změnou času? Už uběhlo pár dnů, týdnů a i když tuhle změnu zažívám po dva-a-dvacáté v životě, tak se nemůžu smířit s tím, že je už tak brzy tma, respektive do práce jezdím za tmy a z práce už také. Myslela jsem si, jak budu tyhle dlouhé podzimní večery trávit se všemi knihami, co se mi nakupily doma a ono ne. Potřebuji rychlé tipy na nějaké životabudiče (:D) jinak brzy zalezu do nějaké nory a probudím se asi až v létě, na jaře by bylo moc brzy ;)

A teď už k dnešnímu tématu článku. Velmi ráda nakupuji na internetu, ať už jde o oblečení nebo o knihy nebo o cokoliv jiného. A jelikož jsem nedávno začala spolupracovat s internetovým knihkupectvím Megaknihy.cz, tak dnešní článek bude věnován tomuto obchodu a knize Žítkovské bohyně, kterou mi zaslali.

Po e-mailu jsem se dohodla s holkami z Megaknih na knize, kterou bych chtěla a do dvou dnů byla u mě. Žítkovské bohyně je další knihou, kterou mi doporučila moje kamarádka (díky ní jsem objevila super knížku Hra začíná, o který jsem psala zde). A tak jsem byla moc zvědavá, jak se mi příběh bude líbit, protože jsem neměla o knížce žádnou představu.