Jak dny plynou IV

15. února 2016 v 18:51 |  Kecy v kleci
Ahoj!

Je to ohrané, ale konečně se po nějaké době dostávám k tomu napsat nějaký článek na blog. Nebudu se vymlouvat na to, že nemám čas, ten totiž mám, ale já nemám nápady!! Což je snad mnohem horší, když chcete psát blog. A když nevím coby, tak zkusím napsat něco ze svého života a budu doufat, že to bude mít alespoň patu, protože hlavu to určitě mít nebude ;)

Hlavou se mi honí tolik myšlenek, ale těžko se mi k nim skládají slova, tak to tedy zkusím.

Začnu tím, co čtu a o čem Vás (víceméně) pravidelně informuji v levé části blogu. Dívka ve vlaku. Já vím, že je toho od před Vánoci (slovosled mi vážně jde) všude moc, hodně se o tom mluvilo, stále mluví a já se na tuhle knihu moc těšila. A těším se den ode dne víc, protože mi vždycky někdo řekne "jo to je bomba, to se ti bude líbit" :) Sice jsem z toho vyprávění byla ze začátku lehce zmatená, ale víc prozrazovat nebudu.


Další bod - nákupy. Moc nenakupuji. Teda abych byla konkrétní moc nerozhazuji peníze za milion levných triček a místo toho si občas koupím něco dražšího. Před Vánoci se mi rozbil mobil, takže hned v lednu jsem byla nucena tohle vyřešit a pořídit nový. Kromě mobilu jsem si udělala radost kabelkou Tommy Hilfiger ve sladké baby pink barvě a naprosto ji miluji. S tím se váže fakt, že jsem prodala svoji Obag, kterou jsem měla tak dvakrát a ta kabelka mi prostě nesedí, i když se mi líbí na ostatních, tak do mého stylu nezapadla.


V Sephoře jsem měla vyhlédnutou tuhle paletku stínů a ani jsem nečekala, že by po Vánocích mohla být ve slevě a tak jsem po ní sáhla. Obsahuje pro mě ten nejlepší výběr základních barev, které nosím nejčastěji a samozřejmě jsem se zamilovala do toho obalu, který je prostě top! Další a zároveň poslední kosmetickou novinkou u mě je rozjasňovač The Balm - Mary-lou manizer, po kterém jsem toužila dlouho a je prostě úžásný. Ta chvála, která na něj na každém kroku je, je zasloužená. Pořídila jsem si na něj tento štětec od Real Techniques a tak zase o jeden kousek rozšířila svoji sbírku štětců od této značky.

Do Levných knih se snažím chodit co nejméně, protože bych byla schopná tam koupit kde co, protože knížka za 19/29/39/49/59/...Kč? Chápete... V mé knihovně jsou knížky od léta, které jsem ještě nestihla přečíst, ale ty z Vánoc už přečtené jsou...Nicméně Pláč v poušti mě zaujal podle obsahu a Nic vážného vlastně taky, protože se v této knize docela vidím. Snažím se brát věci s nadhledem, nedělat si hlavu z maličkostí a užívat života. A s tím se váže skutečnost, že už za pár měsíců mi nebude krásných 2 2!! Můj vysněný věk, který mi přinesl tolik zvratů, radosti i strasti bude navždy pryč a já nevím jestli se s tou t r o j k o u na konci zžiji, ale nebudu si z toho dělat těžkou hlavu, nebojte :)

K nákupům se váže velice podivná věc. Měla jsem za to, že jsem v posledních měsících přibrala, z čehož mám ve výsledku radost. Na podzim jsem dokonce jedny džíny poprvé v životě neoblékla. A nemám ráda nakupování kalhot, ale minulý týden jsem se tomu už nevyhnula a jedny si konečně koupila. Ve velikosti 32! Chápete? Taková dětská velikost! A dnes si do kabinky na zkoušení beru kabátek v té samé velikosti (pro jistotu raději i ve 34) a ono mi to taky krásně sedí? Chápete po druhé?? Někde se asi musela stát chyba.

A na závěr si dovolím jeden poznatek ze života.

Pokud jste stále studenti a jste věčně bez peněz, nepočítejte s tím, že se tahle situace po nástupu do práce změní. Po prvním pracovním půl roce jsem stále chudá jak kostelní myš a nechápu kam ty peníze každý měsíc mizí...A blogerský klišé na závěr - gratuluji těm, co to dočetly až sem, když jsem začínala psát bylo asi půl páté a vypadalo to, že napíši pár bodů a nazdar ;) A tak asi vážně nemám moc času na blogování, protože to prádlo se samo nepověsilo, peřiny nepovlékly, večeře neuvařila, ...

Přej hezký zbytek dne,

N.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama