close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Duben 2016

Megaknihy.cz: P.S.

24. dubna 2016 v 17:01 Očima blogerky
Ahoj!

Dneska konečně dojde na knižní článek pro všechny knihomoly jako jsem já. Hrozně ráda čtu knížky a taky o nich ráda píšu. A taky ráda čtu blogy a píšu svůj blog. Je v tom logika co? :)

A taky jsem vždycky chtěla napsat knihu. Teď už to ale dělat nemusím, protože Geislerka to udělala za mě. Přesně takhle by vypadala moje kniha. Jako P.S. Romantická, zamilovaná, zábavná, hravá, realistická, ze života a o životě. Já tu knihu jednoduše miluju! A věřím, že ji budete milovat také.


A miluji ji o to víc, že sem na ni čekala docela dlouhou dobu, ale to čekání se opravdu vyplatilo a na stránkách Megaknihy.cz ji teď koupíte se slevou a dopravou zdarma. Moje čtyři kolegyně z práce si ji šly hned koupit po tom co ji viděli u mě a že já je pořád zásobuji vším možným a nemožným. Tím, že to je soubor fejetonů z časopisu Elle, tak knihu nemusíte přečíst na jeden zátah, ale můžete si užívát náhodně každou kapitolu.


Baví mě na tom jak je kniha kreativní a nejen ilustracemi od sestry autorky. Já si totiž ráda v knihách vyznačuji pasáže, které mě zaujmou,inspirují, motivují, vystihují, baví, ... A vetšinou to nedělám barevnými fixami, ale obyčejnou tužkou. Zkuste si taky na bílou stránku psychologického románu vyznačit něco zářivě růžovou fixou, to je trochu divný, že? Ale v případě P.S.ka si můžete dovolit mnohem víc a barvičkami šetřit nemusíte.


U čtení této knihy jsem se tak roztomile (nebo aspoň doufám, že to působilo roztomile) culila jako už dlouho ne. Pomohla mi překonat jarní depresi z deštivého počasí a nepovedené práce a vrátila mi zpět energii a chuť do života a bude to kniha, ke které se za tímto účelem budu neustále vracet. Všechny pozitivně a motivačně laděné knihy se mohou jít zakopat, teď je tu P.S.ko, které napsal sám život :)


P.S.: Vím, že neumím kreslit, ale o tom to není.
P.P.S: Přihlaste se kdo tohle děláte s knihami také.
P.P.P.S: Pamatujete si, že jsem tady kdysi psala, že nečtu časopisy? Pár časopisů Elle doma mám a vždycky jsem si je jen prohlížela. Časopis pro mě totiž není na čtení, od toho mám knihy.
P.P.P.P.S.: Nelituji, že jsem nikdy tyhle fejetony v Elle nečetla, jako kniha jsou určitě mnohem lepší :)

Tak kdo si po přečtení tohodle článku půjde koupit P.S.? :)

S láskou a přívalem jarní energie,

N.

Jak dny plynou V

14. dubna 2016 v 17:28 Kecy v kleci
-> sakra rychle!

Při psaní posledního článku jsem si plánovala, jak za pár dní zveřejním tento článek a paradoxně se dostávám k jeho napsání až teď. Co Vám budu povídat, událo se toho mezi tím tolik, že mám pocit, že jsem toho nezažila tolik za celý svůj život jako teď za posledních pár měsíců (ale to asi přeháním). Tak to nějak shrnu do pár odstavců, aby to vůbec někdo četl :)

Sice zde na blogu nejsem tolik aktivní, jak bych samozřejmě chtěla být (ale práce a zábava nepočká) a tak pokud chcete můžete mě sledovat na mém Instagramu, na kterém jsem snad od rána do večera a to i v práci, ale pššššt! Hrozně ráda si tam zpětně prohlížím své fotky a vzpomínám na momenty, které dané fotky vystihují.

S příchodem dubna skončila plesová sezóna, kterou mám moc ráda. Baví mě na tom ty hodinové přípravy i to jak se mi občas nedaří upravit si vlasy a make-up podle mých představ a nakonec to stejně nikdo nepozná.

Co nemám naopak ráda jsou Velikonoce. Na střední jsme tenhle den řešily s kamarádkou celodenními nákupy mimo naše rodné město. Dnes už jsme každá jinde a tak jsem se s jinou kamarádkou vypravila na dva dny do Brna, kde jsme absolvovali "mini-bar-tour" (jiný název mě nenapadá) proložený poznáváním města a menšími nákupy.


Dokud bylo ještě hezky tak jsem jednu sobotu zvládla výlet do přírody. I když jsem člověk, který by neuměl žít mimo město, ráda odjedu na víkend domů za rodinou a kamarády a děláme ty nejobyčejnější věci, které nás baví a já si tohle první sluníčko díky nim užívám ještě víc.


A tím, že se udělalo venku hezky, nestíhám tolik číst. Asi měsíc mám rozečtenou knihu Poslední dopis od tvé lásky a vyloženě se u téhle knihy nudím. Takže jsem ji už odložila a pustila se do P.S. od Ani Geislerový, kterou mi zaslalo knihkupectví Megaknihy a již brzy (možná bych měla spíš napsat příště) se dočkáte recenze na tuto knihu :) Aaaa nejradši bych Vám už teď řekla jak moc se mi líbí!!! Takže vyčkávejte ;)


Takže mi držte palce ať to dočtu dřív než se udělá venku zase hezky, protože to už se budu na byt zase vracet vyčerpaná až večer.

Teda pokud si nezapomenu vzít prášek na alergii!

Přeji krásné jaro :)

N.


*Juvelora*

2. dubna 2016 v 19:08 Očima blogerky
Ahoj :)

jak si užíváte tohle nádherné jarní počasí?? Já jsem úplně v sedmém nebi, sluníčko mi dodává tolik energie a pozitivní nálady :) Klidně bych mohla mít jarní počasí celoročně, co se týká oblékání tak mě moc baví vrstvení a nejvíce si ho užívám právě na jaře a na podzim, zimu bych mohla úplně ze svého života vymazat.

Vůbec jsem se dnes nemohla rozhodnout zda Vám ukáži nějaké své osobní fotky, protože ty tady byly naposledy tak na podzim, ale nakonec jsem se rozhodla s tím počkat, na ty je vždycky času dost a raději Vám ukáži jednu maličkost, která mi teď zdobí ruku a je opravdu moc hezká, že stojí za to Vám to ukázat.


Jelikož jsem vždycky byla zvyklá nosit na ruce alespoň jeden prstýnek a teď už jsem nějakou dobu žádný neměla, brouzdala jsem po internetu, co by se mi tak asi mohlo líbit a objevila jsem obchod Juvelora. Myslím, že ten obchod si zamilujete na první pohled, protože tak romantický design webu jsem dlouho neviděla a opravdu jsem si tam zamilovala snad každý druhý šperk :) A našla jsem tam samozřejmě i stříbrný prstýnek, který lahodil mému oku (samo sebou ne jen jeden).

Prstýnek jsem tedy objednala a moje reakce když přišel? Ach bože!! Všichni naši kluci by měli znát tenhle obchod, protože celkové balení, ve kterém Vám prstýnek přijde je přenádherné a věřím, že nás holky tohle prostě dostane do kolen :)


Tak co na něj říkáte? A vůbec - znáte obchod Juvelora? Už opravdu dlouho mě žádný obchod svou zásilkou nenadchnul tolik jako právě tento a proto si myslím, že by byla škoda Vám o něm nepovědět :)

Prstýnek je velmi neobvyklý a všimne si ho opravdu každý a setkává se tak jenom se samou chválou.Přeji krásný zbytek víkendu,

Vaše N.