close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

O tom, jak jsem...

20. května 2016 v 21:55 |  Kecy v kleci
...byla na Interbeauty. Vezmu to tak nějak postupně. Zcela náhodně a neplánovaně (asi jako u všeho co se teď chystám napsat) jsem jela na tento veletrh. A povím Vám teda, že jsem byla těžce zklamána, působilo to tam na mě jako tržiště. Většina lidí se soustředila kolem tolik diskutovaného NYXu. Nechápu, jak si tam někdo dokázal něco vůbec vybrat, mezi tolika lidmi jsem to nedávala a byla jsem ráda, když jsem vypadla. A to jako vážně. Takže Interbeauty už pravděpodobně nikdy více.

...začala běhat. Ano, ano, třikrát hurá. A trochu se o tom bojim začít psát, protože můj volný čas teď nevyplňuje nic jiného než, že buď běhám nebo mluvím o tom jak běhám a už dlouho (možná ještě nikdy) mě žádný sport nebavil tolik jako běh. Setkala jsem se však s otázkou, která mě zaskočila a to "Proč běhám?". Já mám na to jasnou odpověď: Baví mě to. Ale spoustu lidem tahle odpověď nestačí a tak jsem...

...se přihlásila na Run In Colors. A k tomu se váže zase moje motivace. Opravdu nejsem z těch, co by na poprvé uběhli #mých5km, spíš jsem byla ráda, že jsem po prvním km popadla dech a nezdechla (jako vážně!) někde v poli. Ale když jsem zjistila, že tréninkem se opravdu zlepšuji (a nemohla uvěřit svým vlastním očím), tak jsem věděla, že jakmile nebudu mít stanovené pevné cíle, že mě běh za chvíli omrzí. A tak jsem se přihlásila na RIC, abych zažila nejbarevnější běh mého života. Tudíž mám necelý měsíc natrénovat běh na vzdálenost 5km. Ehm už zvládám téměř 7km, potřebuji nový cíl. A to mě na tom baví nejvíc, ten "progress" (nenapadá mě to správný český slovo...)

...šla do Lídlu před 7. hodinou ráno. K tomu snad není co ani říct, to si připadám jak v minulým století, když naši rodiče stáli frontu na džíny... Ale jo mám dvoje super sportovní legíny a výbornou malinovou marmeládu.

...byla na maratonu a opět v NYX. Teď to vypadá, že nemám absolutně jiný zájmy než jen jezdit do Prahy a bavit se o běhání, ale já říkala, že mi to zabírá hodně času. Takže maraton. Ouuu máj gad! Nechápu. Tak vysoký cíle zase nemám. Trénuju na 10km, držte mi palce. NYX - nakoupeno, dušička má pokoj a já už nemám ty rtěnky kam dávat, ale výdrž a pigmentace jsou top, taková rtěnka se neztratí.

...byla na představení Kafe a cigárko. A vytáhla tak naše do pardubického divadla a bylo to prostě super, zase je musim někam vzít. A vy byste to měli udělat taky ;) Jo a dostala jsem tu knihu k narozkám, chcete recenzi?

...měla narozeniny. Uuuuaaaa, 23, uf... Jelikož dva-a-dvacítka byla pro mě byla v mnoha ohledech velmi zlomová a přinesla toho opravdu hodně, tak doufám, že ta trojka toho přinese minimálně jednou tolik. Nemůžu se dočkat :)

...stala závislou na sociálních sítích. Mám snapchat. A můj nejoblíbenější snapchater (to jsem si vymyslela, jako je youtuber, tak snapchater, jasný ne?) je LEOŠ MAREŠ!!! :D K tomu už fakt nemám vůbec co dodat, snad jen, že jen co dopíšu tenhle článek tak jdu zkontrolovat jeho snapchat, protože on mě fakt baví (stejně jako běh).

A tímto se s Vámi loučím, až mě přestane bavit běhání nebo uvažování o tom kdy a kam půjdu běhat, tak budu mít zase více času nejen na blog, ale i na čtení knih a napíšu Vám zase pár řádků o tom, co jsem přečetla, protože tyhle články mám stejně ráda jako vy :)

Vaše N.


Děkuji všem, co článek přečetli celý. Opravdu si toho vážím :*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama