close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Prosinec 2016

Vánoce

24. prosince 2016 v 14:02 Kecy v kleci
Pondělí 19.12.
Dobalím dárky a napíšu článek. Volá mi mamka s né zrovna veselou informací a já ztrácím veškerou náladu.

Úterý 20.12.
Přetrvává u mě pochmurná nálada a nemám chuť ani na blog. Věřím ale, že všechno dobře dopadne.

Středa 21.12.
Dávám si odpolední svařák s kamarádkou a slibuji si, že až večer dorazím domu - napíšu článek. V 18:30 přicházím na byt, jdu se vysprchovat, najíst a ve 20:15 padám do postele a usínám.

Čtvrtek 22.12.
Uklízím, čistím akvárko, balím si věci na svátky domů a večer si jdu číst, abych splnila svoje roční předsevzetí, že letos přečtu více knih než ten minulý. Článek napíšu...

Pátek 23.12.
Jako svobodná a bezdětná zůstávám v práci společně s paní, která už má zase nejblíž do důchodu (takže nejmladší a nejstarší to táhnou spolu, přeju si klidnou pracovní dobu, samozřejmě slíznu samý šílenosti). Natěšená sedám po práci do svý mini káry a frčím si to domu, kde už na mě čeká stromeček a nikdo! Beru svoje dárky a dávám je pod stromeček a večer trávím s našima koukáním na... na videa xD

Sobota 24.12.
Pokud to chci teda stihnout letos, musím napsat vánoční článek právě teď, protože později už to zase nedám. Na Vánoce se každý rok nesmírně těším. Na stromeček, na cukroví (na ty každoroční nervy, který s mamkou máme u pečení a zdobení), na zelňačku, na klobásu, na salát, na kapra, na dárečky. Ráda bych napsala i na pohádky, ale i když od rána u nás běží televize, nejsem schopná dokoukat jediný film celý.


Přeji Vám krásné Vánoce, užijte si je v klidu a ve zdraví s těmi, které máte rádi. Já jsem moc šťastná, že jsem konečně doma a jsme všichni pěkně pohromadě :)

Děkuji za Vaši přízeň a budu se těšit i v dalším roce!

S láskou
N.