"Du jů spík ingliš?" - Samozřejmě, že ne!

26. března 2017 v 21:14 |  Kecy v kleci
Ty nejlepší články píše sám život, to dá rozum přeci a dnes je ten den, kdy mám zase co blogovému světu říct. Připravte se, tohle bude trošku delší.

Ze změny času je každý nervní, už týden slýchám, že to zas bude děs než si všichni zvyknem a blablabla. Z toho fakt na nervy já nejsem. Víte co je problém? Srovnat si čas na všech hodinkách, hodinách. Ještěže alespoň ty chytrý telefony to dávaj sami. Každý ráno po změně času jsem tak zmatená, že nevim která bije. A to doslova. Takže poté co jsem se ujistila, že jsem si fakt žádný hodinky včera večer nepřeřídila, že jediný správný čas ukazuje můj mobil a že v kuchyni se nám zastavil čas už asi tak před týdnem v půl 7 (6:30 nebo 18:30 - kdoví?) jsem vyrazila běhat. Ano, hurá, sláva, už zase běhám a za týden běžíme první okruh a moje fyzička je fakt hodně špatná. Ale víte co, já to dám, copak by ne ;)

Neděle je zřejmě od slova nicnedělání, ale víte, že prádlo se samo nevypere a nepověsí, oběd neuvaří, nádobí neumyje a tak dále, takže mojí prioritou bylo dnes všechno sfouknout co nejdřív a vyrazit s knížkou do parku.


Za ty roky jsou ty moje historky se změnou času už asi celkem trapný, ale po každý se něco přihodí. A tak díky této fotce jsem si ty hodinky přeřídila a nepřišla pozdě za kamarádkou. Fakt mi celkem totiž vrtalo hlavou, že jsem to prádlo, nádobí a úklid sfoukla tak rychle...


Poslední aristokratka mě baví, protože jak už asi předpokládáte, je to čtivé, má to spád a je to vtipný a to je záruka toho, že se mi kniha bude líbit. Zbývalo mi dočíst pár desítek stran a byla sem odhodlaná sedět v parku tak dlouho dokud to nedočtu. Nebo alespoń do té doby než půjdu za kamarádkou.

Svůj instagram jsem dnes slušně zásobovala fotkami a do instastory sem postla fotku s tím, že když by mě někdo hledal tak ať mě přijde navštívit do parku. Věděla jsem, že nikdo z mých známých nepřijde, protože buď jsou v práci/nejsou v Pardubicích/nemají v plánu jít dnes do parku/cokoliv jinýho a tak jsem byla ráda, že si můžu v klidu číst a užívat si krásného počasí o samotě. Tenhle můj plán narušil cyklista cizinec, který se začal vyptávat na park a tak jsem jen stručně odpověděla a chtěla si číst dál. Cizinec cyklista to zřejmě vůbec nepochopil, slezl z kola a začal se vyptávat, co to čtu a už už seděl na lavičce vedle mě a sundával si batoh. Říkám si "ježiši co chceš?! já se s cizíma lidma nebavím, jdi pryč"... sakra teď zním jako asociál, ale moje angličtina je fakt špatná a už několik let jsem anglicky nemluvila a tak jsem z té konverzace byla fakt nervní a chtěla jsem, aby to, co nejdřív skončilo. No to nedopadlo, seděli jsme tam spolu dobrou půl hodinu a povídali si o životě a o jeho knize, kterou napsal. Jako to fakt lidi jedou na výlet na kole z Hradce do Pardubic a v batohu si vezou svoji knihou ve dvou jazycích?! :D A tak s díky odmítám, knih na mě doma čeká hafo. Bavíme se dál, několikrát se provinile omlouvám za svoji "ingliš" a "sorry I don´t understand" říkám častěji než "yes, hmm, ok" a nakonec z ničeho nic říkám "I think I need your book". Takže jsem svoje poslední peníze dnes neutratila za kafe, na který jsem plánovala jít, ale za knihu od cizince cyklisty, který mě nenechal dočíst Poslední aristokratku. Ale prostě tohle náhodný setkání - made my day! Kdybych měla nějaký bucket list, mohla bych si z něj odškrtnout hned několik položek dneska. Tak nějak jsem tušila, že zákon přitažlivosti funguje a fotkou v instastory jsem tomu chtěla jen nenápadně napomoct (co kdyby náhodou že) a on nakonec přijede úplně cizí chlap a zajímá se, co si to ňáká holka čte v parku na lavičce.


Jo a to, že odejdu z parku a přijde mi smska od kamarádky z mého hometown (tady je teda dnes cizích slov), že se za mnou staví v parku, když tam teda jsem, to fakt není náhoda už. Fakt zákon přitažlivosti, věřte mi ;)

Jo a doufám, že si Steve (cizinec cyklista) tenhle prodej knihy nezapomněl zaevidovat v EET. Účtenku jsem nedostala, zřejmě v batohu EET nevozí...

Tyjo já chci taky napsat knihu a vozit ji s sebou alespoň v českým vydání a na potkání o ní lidem vyprávět. V češtině, to dá rozum.

Jo a tento článek není sponzorovaný. Fakt ne. Jen jsem dostala vynucenou slevu (asi pro mé modrošedé oči a zářivý úsměv - ozve se teď někdo od Signal nebo Colgate? dochází mi zubní pasta) a dala Steveovi všechny peníze, co jsem zrovna měla u sebe, takže na tom chudák asi ještě prodělal. Fajn tak možná tu poznámku o EET smažu.

Škoda, že dlouhý články už v dnešní době nikdo nečte a já tohle píšu asi tak tři hodiny. Příště budu stručnější ;)

Hezký večer/ráno/dopoledne/odpoledne/den :)

N.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kateřina Kateřina | Web | 27. března 2017 v 18:50 | Reagovat

Já to přečetla jupí jej. Ať žijou dlouhé články:))

2 Nikola Nikola | Web | 27. března 2017 v 22:00 | Reagovat

[1]: jupí nemusím ti to aspoň vyprávět osobně až se někdy v létě třeba uvidíme :D

3 stefek stefek | E-mail | 26. června 2020 v 12:50 | Reagovat

Fellas stop jerking off, here you can find lonely babes from your city - http://hifuck.me

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama