close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Květen 2017

Náramky Deltimo

8. května 2017 v 11:08 Očima blogerky
Krásný den moji milí :)

jak už je u mě zvykem, dostávám se po delší době k napsání článku. Opravdu obdivuji ty, kteří zvládají publikovat články pravidelně, ale v mých časových možnostech toto není možné a z mého velkého koníčku blogování/psaní se stává něco na co mám jen opravdu málo času. Navíc jsem z těch, co sedí u počítače každý den v práci a doma už k počítači běžně po práci nesedám a to proto, aby si odpočinuly moje oči, ale i celé tělo. Každopádně vždycky se najde něco o čem moc ráda napíšu a podělím se s Vámi o to. Dneska bych se ráda podělila o zkušenost s náramky Deltimo.

Deltimo náramky jsou tolik moje oblíbené náramky z korálků. Korálkové náramky jsem si za poslední asi rok a půl hodně oblíbila a je to i tím, že se můj styl oblékání v celku změnil. Hodně si korálkové náramky vozím jako suvenýry z dovolené a připomínám si tím tolik vzácné chvilky volna :)

Ale abych se dostala k tomu hlavnímu a to jaké náramky se ukrývají v těchto krabičkách. Kdo chce bude číst dál.


Na stránkách Deltimo.com jsem si vybrala rovnou tři náramky. Každý přišel zabalený v krabičce, navlečený na polštářku, takže pokud kupujete jako dárek, máte tuhle část s balením dárku vyřešenou. Krabičky jsou pevné a působí na mě příjemným dojmem a obdržet takto zabalený náramek, tak to na mě udělá vážně dobrý dojem.


Náramky jsem volila tak, aby barevně co nejlépe zapadaly do mého běžného stylu oblékání. Modrá barva je pro mě taková druhá černá. Nosím často džíny a tak není nic jednodušího než sladit modrý náramek a modrý džíny, nic složitého, nic do očí bijícího a vypadá to dobře :) Bílý/průhledný korálkový náramek s dominantní zlatou korunkou je hned můj druhý favorit díky korunce. Tenhle se bude hodit snad úplně ke všemu a fakt se mi hodně líbí jeho jednoduchost. Hnědý náramek s buddhou jsem si vybrala z toho důvodu, že žádný podobný nevlastním a jako jediný si ho neumím moc představit k čemu ho budu nosit - trochu paradoxní, že? Přijde mi jednoduchý, ale rozhodně hodně zajímavý a buddha náramky mají rozhodně něco do sebe. Působí na mě hodně exoticky, cítím z něj hřejivé letní paprsky a při psaní tohodle článku se mi vybavuje společně s letními kraťásky, jednoduchým tílkem a sandálkami někde na louce, parku při pikniku :) Nemůzu se dočkat léta a hnědou barvu mám v létě mnohem raději než černou, je snad jasné proč, nebpůsobí tak "tvrdě" ;)


Co mi přijde super je to, že náramky jsou unisex a super mi přijdou pro páry. V nabídce jsou náramky s motivem fitness, sparťanské nebo gladiátorské náramky, které se určitě budou líbit i druhé polovičce. A nebo pokud nemáte partnera a cvičit chodíte s kamarádkou, tak kamarádku určitě taky potěší.


Jen při psaní tohoto článku jsem si zvládla vybrat další náramky a některé se zalíbily i mé mamce, takže já se k náramkům Deltimo jistě ještě vrátím. Jak se líbí Vám tyhle náramky? Nosíte je nebo jste jim nepřišly na chuť? Dejte mi vědět, co na ně říkáte a jestli nějaký ten náramek už vlastníte :)

Užijte si hezký sváteční den a věřím, že se brzy uvidíme u dalšího článku s jedním mým oblíbeným tématem, o které zde píšu často :)

N.