Babí léto číslo 2 a nuda v Pardubicích? To nehrozí, nejsme v Brně

15. října 2017 v 18:41 |  Blogerka na výletě
Čas od času se mi stane, že mám víkend, kdy nemám vůbec žádné plány. Možná to je náhodou a možná to tak trochu plánuji. Já jsem totiž občas ráda jen sama se sebou, ačkoliv to zní asi všelijak, prostě si ráda od všeho a všech odpočinu. A jeden takový víkend právě teď končí.


Víkendové snídaně, to je jedna velká paráda a hlavně pohoda. Káva, čaj, jogurt, vločky, lívance (no dobře to jen výjimečně, když nejsem líná, takže tak 2x do roka), ovoce. Všechno to nanosit do postele, hlavně to tam nerozlít, pustit hudbu, zachumlat se, všechno to sníst a chvilku si ještě číst.

Za okny to vypadá na další babí léto a mně se nechce být vůbec doma. K obědu si po dlouhé době dávám jen Manu, protože se chystám udělat si běžecký výlet na nedalekou Kunětickou horu. Když už jsme u toho běhání, tak je na čase se přiznat. "Přestala" jsem běhat. A pokud k tomu mám něco víc říct, tak je to kvůli tomu, že jsem si splnila jiné mé přání a to je to, že jsem začala chodit do posilovny a běhat už moc nestíhám. Takže jednou za čas si dám tak 4km běhu nebo prostě jak to zrovna jde, ale mojí prioritou se stala sakra drahá posilovna. Na Kunětickou horu to mám tak 8km s tím, že ten krpál, který k ní vede jsem neměla v plánu ani běžet a tak jsem to s nějakýma těma přestávkama zvládla a užila si moc příjemný odpoledne, protože nazpátek jsem nějak dojít taky musela :) A večer jsem bylá mrtvá už po Večerníčku...


O to příjemnější bylo nedělní ráno, kdy jsem se vyspala do růžova. Celý snídaňový rituál jako předchozí den, pak nějaký ten nákup v Kauflandu a dopoledne se pomalu přehouplo v odpoledne a co s tím teď. Venku opět luxusní počasí, ale udělám si nejdřív ještě kávu a rozmyslím se, co budu dělat. Přemýšlím a jediný co mě napadá, že mě slušně bolí zadek a stehna z toho včerejšího běhu a pěšky se mi nikam nechce. Takže je to jasný, dnes jedině někam na kole. Cíl nemám, ale beru s sebou knížku, takže zkusím najít nějaké pěkné místo na čtení.


To se mi úplně nepovedlo, protože jsem bloudila bůhví kde a nakonec jsem se vrátila do centra do parku, kde bylo na můj vkus až moc dětí, takže čtení úplně nedopadlo. Za to jsem si dala zřejmě poslední točenou zmrzku, užila si sluníčka, odpočinula si a načerpala energii, která mi snad vydrží až do jara :)


Tak doufám, že si tohle zase někdo přečetl, možná nějaký běžec (nebo běhna? :D) nebo čtenář, protože já nejsem schopná napsat asi článek, ve kterém bych se nezmínila o běhání nebo o čtení :)

Jo a jsem asi taky slušnej literární barbar, ale ta knížka mě moc zatím nebaví a tak se těším až mi přijde zásilka z mý milovaný stránky Megaknihy.cz, kde na mě budou čekat samý poklady a pro Vás samozřejmě chystám recenze, protože se také blíží Vánoce, tak ať víte po čem v knihkupectví sáhnout.

Hezký zbytek dne,

N.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Áďa Áďa | Web | 13. ledna 2018 v 17:26 | Reagovat

Moc krásné fotky! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama