Megaknihy.cz: Ta přede mnou

9. listopadu 2017 v 7:00 |  Očima blogerky
Já: "Tuhle knihu hrozně chci."
Ségra: "Kterou?"
Já: "Ta přede mnou."
Ségra: "No a to je která?!"
Já: "Ta přede mnou!! To se tak jmenuje!"


Ještě před tím než mi internetové knihkupectví Megaknihy.cz poslalo tuhle knihu s názvem Ta přede mnou (ať v tom máme všichni jasno) jsem měla neodolatelnou chuť si ji v knihkupectví koupit, takže o to větší byla moje radost, když mi knížka přišla. Thrillery jsou poměrně oblíbené u čtenářů a mě to napětí při čtení, kdy se nemůžu od knihy odtrhnout, taky moc baví.

Číst jsem začala poslední říjnový víkend, kdy hlásili venku silný vítr, který mi pěkně duněl za okny, elektřina samozřejmě přestala jít, takže ideální podzimní počasí na to zůstat v posteli s knížkou. A tentokrát i s malým rošťákem, kerého jsem zrovna hlídala.

Pokud patříte mezi ty, co jako dárek rádi dávají knihu, tak pokud sáhnete po téhle a darujete ji třeba sestře, kamarádce, mamince, možná i nějaké moderní babičce, tak chybu neuděláte. Do příběhu jsem se začetla hned po několika stránkách. Příběh je vyprávěn dvěmi ženami, pěkně a srozumitelně, takže se v ději neztrácíte. Jádro příběhu se odehrává ve velmi atypickém bytu s ještě atypičtějšími pravidly, na kterých majitel a zároveň milenec obou hlavních hrdinek, trvá. Nynější nájemnice Jane se však brzy dozvídá o tragické smrti předchozí nájemnice Emmy a začíná pátrat po tom, co se v bytě odehrálo a postupně se seznamuje s lidmi, se kterými se vídala Emma. Byl vrahem její milenec? Nebo snad bývalý přítel? Nebo dokonce muž, kterého obvinila ze znásilnění? Hrozí nebezpečí také Jane?


Tuhle knížku se mi podařilo přečíst pomalu na jeden zátah. Ano až tak se mi děj líbil a proto ji doporučuji dál a zároveň děkuji knihkupectví Megaknihy za poskytnutí nejen této knihy, ale i další, na jejíž hodnocení se už můžete těšit snad brzy :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 BlaBla😈😇 BlaBla😈😇 | E-mail | Web | 15. listopadu 2017 v 13:19 | Reagovat

To vypadá dobře O_O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama