Žiju!

17. ledna 2018 v 19:44 |  Kecy v kleci
Tak se konečně dostávám k tomu, abych vás pozdravila v roce 2018 - tak tedy - ahoj :)

Často si říkám, že bych chtěla blogu (a vlastně nejen svýmu, ale i těm, které dlouhá léta sleduji) věnovat více času, tak jako to šlo, když byl člověk ještě na střední škole. V té době byl u nás blogový svět už pěkně "rozjetý". Články se psaly jedna báseň, lidé komentovali a tak nějak to byla svým způsobem závislost sledovat ostatní blogery. Když se to přepočte na roky, je tomu už dobrých 10 let! Chápete to? 10 let?!? Neskutečný jak hrozně to letí a je super, že se tenhle svět nadále vyvíjí, protože i tady v Čechách je dobrá základna šikovných blogerů :) I když to asi tady není znát, pořád má v mém srdci místo móda a vše co se jí týká, ale už tak nějak střídměji. Jako se vyvíjí blogový svět, tak i já jdu dál a nestojím na jednom místě. Zanedlouho to budou dva krásné roky, co jsem se odstěhovala z rodného města, za několik dní nastupuji do nové práce, tento měsíc je to přesně půl roku, co jsem začala chodit do posilovny a začala na sobě fakt makat, minulý rok jsem naplnila cestováním a abych pořád jen nevzpomínala, tak jsem se letos rozhodla dát si P-Ř-E-D-S-E-V-Z-E-T-Í.

Těmhle věcím se vyhýbám, protože většina předsevzetí je porušena v prvních dvou týdnech nového roku a takhle se trápit já nemám zapotřebí. Nicméně chtěla jsem začít koukat více na televizi. Ne neupadla jsem na hlavu. Jen když se lidi běžně baví o tom na co koukali včera večer v televizi, tak já nemám páru o co jde. Natož abych vydržela sledovat nějaký film celý až do konce. Takže jsem se hecla a hned první víkend nového roku zkoukla čtyři filmy a jsem na sebe fakt pyšná, protože jsem dokonce jeden zvládla na jeden zátah (zbylé tři filmy.... no tak asi na 2-3x). Od minulého týdne sleduji i seriál Vzteklina (ano ano za chvíli mi začne, proto to musím rychle dopsat tenhle článek). Prostě stává se ze mě pěkná konzerva, ale nemůžu se dočkat až se zítra při obědě v práci budu moct zapojit do diskuze, jak se to v té Vzteklině dál vyvíjí ;)

Tak uvidíme jak dlouho mi tahle sranda vydrží. Mnohem radši budu, když následující rok bude takový jako byl ten uplynulý, protože mám pocit, že mi pomalu nic nechybí a cítím se naprosto šťastná a můj život je fakt perfektní a hrozně bych si přála, aby se tak měl každý. Ale na tom musíte začít pracovat nejdříve vy sami a ono to přijde. Protože sezením na zadku nezískáte zadek jaký chcete a na tom něco fakt je :) A já už se nemůžu dočkat, co si na mě tenhle rok připravil - nebo snad já na něj?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama