close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Březen 2018

Megaknihy.cz: Den po dni

5. března 2018 v 17:47 Očima blogerky
Poslední články u vás měly docela úspěch a tak se dá říct, že v podobném duchu se ponese i dnešní téma článku. Vždycky když si můžu vybrat něco na stránkách Megaknihy.cz, tak se hrozně těším, i když vím, že se mi pořád doma kupí nepřečtené knížky, pořád bych kupovala další a další. Znáte to ;)

Tak jsem brouzdala po stránkách a v té záplavě knih jsem objevila tenhle nádherný deník! Co vám budu povídat, tohle byla fakt láska na první pohled a hned vám řeknu proč.


Už před několika lety jsem si říkala, že by se mi líbil deník, který je určen na několik let. Přišlo mi to jako moc hezký nápad, ale v Čechách v tu dobu nic takového nebylo a tak jsem to nechala být.


Tenhle deník je tedy určen na 7 let a je úplně jedno kdy začnete. Jo moc se mi líbí, že nezačnu 1.1., ale začala jsem hned 23.2., když mi ho pošťák doručil do práce. Miluju výzvy a 7 let je teda sakra dlouhá doba a když si představím, že mi za 7 let bude skoro 32... No ty brďo :D


Víte já když se pro něco nadchnu, musím to udělat hned. Nemůžu čekat na nový rok, nový měsíc, na pondělí, na další den. Někdy je to zbrklé a nevyplácí se to, ale ten prvnotní zápal, je něco co mě neskutečně baví.

Řádky v deníku (bohužel) nejsou moc velké a tak na žádné velké vypisování dojít nemůže, ale možná je to na jednu stranu dobrý a vyhovuje mi to tak. Zapisuji, co mě napadne. Ať už je to jen náhodná myšlenka, nápad, nálada, pocit, emoce nebo jen poznámka. Sem tam si nějakou vílu vybarvím, dokreslím. Těším se až si v něm za pár let budu listovat:)

Poté, co jsem deník obdržela jsem byla zvědavá, kdo a co je zač autorka deníku Léna Brauner. A nestačila jsem se divit a do její tvorby se zamilovala a pevně doufám, že můj byt jednou bude zdobit minimálně alespoň jeden obrázek od ní. Její víly jsou dechberoucí a prostě byste si tohle jméno měli zadat do Googlu :)