close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Listopad 2018

"Fashion" blogerka

7. listopadu 2018 v 9:40 Z šatníku blogerky
Víte co je na několikaletém blogování tak super?

Je na něm krásně vidět ten vývoj člověka. Tenhle blog začínal v roce 2015 s nálepkou "fashion" a občas se zde objevilo i něco z kosmetiky. Postupně začali přibývat články o výletech a cestování, knihách a poslední článek v rubrice "Z šatníku blogerky" je z října 2016. Teď už by mě asi ani nenapadlo jít prostě někam nafotit něco, co mám na sobě. Nechci říkat, že mě móda už nezajímá, ale je to teď asi jedno to z posledních, co bych na internetu (blogách, youtube, instagramu,...) vyhledávala.

Ikdyž se pořád ráda oblékám hezky, možná bych raději použila výraz "dbám na svůj zevnějšek" :D, tak jsem se v tomhle směru hodně usměrnila. Vždycky jsem byla šatový typ, podpatky, kabelka... a co se nestalo. Když tyhle věci začaly být běžnou denní pracovní součástí, mnohem raději teď sáhnu ve volném čase po džínách, teniskách a batohu. Říct mi tohle někdo před pár lety tak si klepu na čelo, protože to ke mně prostě nešlo :)

A tak, aby byl zaznamenán tady na blogu další můj posun a vývoj a tahle rubrika nezapadla úplně v zapomění, přidávám fotku, kterou jsem vyfotila así před měsícem na zahradě u našich. Tenhle podzim se fakt povedl a já si ještě stále užívám podzimní kabátky a holé kotníky :) Doufejme, že zima nebude příliš krutá a brzy zase přijde jaro!