Megaknihy.cz: Velmi osobní kniha o zdraví

2. prosince 2018 v 18:06 |  Očima blogerky
Krásnou první adventní neděli!

Fíha, to to letí. Ve čtvrtek jsem si vůbec nebyla jistá, zda tahle neděle je již adventní, protože během adventu jsem vždy už balila nakoupené dárky a letos vážně nestíhám. Nicméně v posledních dvou týdnech jsem na nějaký čas "uložila školu k ledu" (tím chci říct, že jsem se po letech zase vrátila ke studiu a uvidíme jak to půjde) a konečně se přestěhovala do svého bytu a pořád to nemůžu nějak vstřebat a ikdyž mám za sebou pár nocí v novém bytě, stále jsem se pořádně nevyspala a připadám si jako Alenka v říši divů :) Nicméně čeká mě teď ta příjemnější část a to je zařizování bytu a Vánoce, na které se i přes všechny strasti těším. A pak zase přijde období, kdy nevylezu z bytu a budu ležet v učení :D Takový koloběh života, ale kdyby se u mě nedělo nějaké vzrůšo, tak bych se moc nudila.

Tipy na dárky já nikdy moc rozdávat nemohla, ale tip na dobrou knížku se u mě vždy dozvíte a dle mě není nad nejklasičtější dárek než jakým je kniha :) Já sama každý rok nějakou dostanu, ale i dávám. Tak se pojďme podívat na to, čím mě knihkupectví Megaknihy tentokrát obdarovalo.

M. Slimáková - Velmi osobní kniha o zdraví
Tahle kniha mě v knihkupectví zaujala už od samého začátku. Bohužel, ale ne moc pozitivním dojmem, jak by se asi dalo čekat. Samotný název "Velmi osobní kniha o zdraví" mi přišel přehnaný a autorčina fotografie na obálce se mi vůbec nelíbila. Co mě nakonec, ale přimělo k tomu si knihu pořídit? :)


O zdravém životním stylu už toho bylo napsáno víc než dost. A jistě ještě bude. Chtěla jsem však knihu od českého autora, aby poznatky sepsané v knize byly zobecnitelné na naši republiku. To se mi povedlo tak půl na půl, protože autorka žila několik let mimo Českou republiku a čerpá tak ze svých bohatých zkušeností ze všech koutů světa. Aby mě kniha tohodle typu neodradila hned na začátku, je pro mě důležité, aby mi autor nepodsouval své myšlenky jako to nejlepší možné řešení. Margit je nestranná a bezprostřední ve své knize. Obsahuje řadu upřímných názorů, klady a zápory různých alternativních živoních stylů a tak si to představuji. Přehledná, zajimavá a čtivá kniha i pro začátečníka, který se chce ve zdravém životním stylu zorientovat. Co opravdu nejde opomenout je grafické zpracování knihy a vazba. To je opravdová nadhera a hotový skvost knihovny :) Nemůžu se dočkat až si svou vysněnou knihovnu do bytu pořídím a tahle kniha tam bude mít své čestné místo :)

Takže pokud máte ve svém okolí nějakého nadšence, minimálně takového jako jsem já :D, bude z téhle knihy mít radost nejen o Vánocích. Věřím, že i Vám bude autorka nakonec tak sympatická jako mě :)

Na e-shopu Megaknihy.cz nyní dokonce seženetu tuhle knihu za rovných 300Kč a do Vánoc ještě jistě stihne dojít. Jak jste na tom vlastně s dárkami vy? Dáte mi někdo nějaký super tip na dárek pro moje rodiče? :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama